עשרת הדיברות לביצוע שיפוץ מוצלח בבית

עשרת הדיברות לביצוע שיפוץ מוצלח בבית

רוצים לעשות שיפוץ דירה מא' ועד ת' אצלכם בבית? מצויין , עדי עבודות גבס כאן לתת שטיפים

 1. אווירה  שיפוץ דירה איננו משימה קלה ולפעמים זה משפיע בצורה רצינית
 2. על הנוחות של המגורים , לפעמים עד כדי מעבר למגורים זמניים, פספוס ימים בעבודה, פחות זמן עם האישה/הבעל והילדים ולכן צריך לקחת את הדברים האלו בחשבון ולא להיכנס לפאניקות ומצבי רוח שיכולות להשפיע על תהליך הקידום, בחירת הצוות הנכון, עשויה להשפיע על זה.
 3. לארגן מראש תקציב – לפני תחילת שיפוץ דירה והתכנון יש לנסות לגבש סכום אותו אתם מוכנים להשקיע בשיפוץ ולקחת בחשבון שהתקציב הזה יכול להגיע לחריגה של עד 20% בחלק מהמקרים, לא להיבהל מכך ולהיות מוכנים לכך.
 4. לבחור שיפוצניק מוכר – לא בוחרים שיפוצניק לפי מחיר אלא לפי מקצוענות והמלצות, לא נעים לסגור עם מישהו ולגלות תוך כדי העבודה שזאת העבודה הראשונה שלו כקבלן או שאין לו כלל רישיון עבודה כקבלן שיפוץ דירה.
 5. תוכניות עבודה מאורגנות – תמיד כדאי לדעת בדיוק מה עושים ומתי, אם צריכים לשבור קיר, חשוב שתדעו מתי לפנות את הדירה, ששום הליך לא יפתיע אתכם, גם אם ישנם שינויים במהלך השיפוץ (ובד"כ יש) חשוב שהם יהיו מינוריים ולא יפתיעו אתכם ושיהיה מודעות מסוימת לתוכנית שיפוץ דירה מאורגנת ביינכם ולבין הקבלן.
 6. לבקש מהקבלן פירוט – קבלן "חאפר" אינו מרט לך בהצעת מחיר מה הוא עשה, קבלן מקצועי ומוסמך יפרט לך את כל הסעיפים תחת שיפוץ דירה אנא היזהרו מקבלנים אשר לא מפרטים בהצעת המחיר את כל העבודות ואל תתביישו לשאול על סעיפים.
 7. לא לחסוך בבעלי מקצוע נוספים – במידה ומדובר בסוג שיפוץ דירה מורכב המשנה הרבה ממבנה הדירה יש לדאוג לאדריכל שייעץ ובמידה וצריך לשבור קיר יש גם להתייעץ עם מהנדס מתחום הקונסטרוקטרה – לא כדאי לנסות ולחסוך כסף כאן. ניתן כן לחסוך עלויות בניה בהזמנת עבודת גבס אשר מוזילה עלויות ומהירה יותר בניגוד לבניית בטון.
 8. לסגור הצעת מחיר – חשוב לדעת שתמיד יכולות להיות הוצאות לא צפויות האומנם, אך קבלן השיפוצים נותן הצעת מחיר עבור מטר מרובע ולכן חשוב לקחת אותה גם במידה ותרצו להרחיב את השיפוץ לחדרים נוספים.
 9. לקנות לבד את "הכלים הלבנים" – למרות שמומלץ לאגד את התחום של שיפוץ דירה תחת איש מקצוע אחד, קבלן השיפוצים – לא מומלץ לקנות כיורים , ברזים, אמבטיות ואביזרים סינטריים דרכו מסיבות כלכליות וגם משום שאביזרים אלו הם אביזרים משלימים באלמנט העיצוב, קחו עוד יום חופש ובחרו אותם לבד. קחו בחשבון – שמקרה של קנייה גדולה מומלץ לדאוג מראש למשלוח למרות העצמאיות שסעיף זה מפגין.
 10. לחתום על הסכם עבודה – ההסכם בעצם כולל הבהרה כוללת של כל העבודות, סיכום על אנשי המקצוע שיטפלו לך השיפוץ תחת חסות הקבלן ועל נציג תמידי מטעם הקבלן שישקיף על העבודות וידאג לכך שלא יחרגו מההסכם עם הקבלן.
 11. להיות שם כשדברים קורים – לא לפחד לשאול שאלות ולהיות נוכחים בעת שיפוץ דירה באתר הבניה, עדיין, מדובר בבית שלכם וכדאי שהעין שלכם תהיה שם גם אם מדובר בעין בלתי-מקצועית.
סגירת תפריט
Call Now Button